Zaloguj sięZALOGUJ  POMOC  KONTAKT

Szanowny Przedsiębiorco,

Internetowa przyszłość Twojego biznesu
jest w zasięgu kilku kliknięć

Gwałtowny wzrost rynku e-commerce miał swój początek w 2020 roku, kiedy to światem owładnęła pandemia. Zakupy online osiągnęły na tamten moment rekordowe wyniki - wyższe o 25% w porównaniu z 2019 r. (według Statista.pl). Natomiast to początek potęgi e-commerce, ponieważ z analizy przeprowadzonej przez PwC wynika, iż na 2026 rok prognozy zapowiadają się kosmicznie - w Polsce 162 mld zł. Obecnie kupujący coraz bardziej cenią swój czas, za to zaoszczędzone chwile w ciągu dnia bez wahania poświęcają z głowami w smartfonach czy innych nowinkach technologicznych. Spójrz na analizę NordVPN z 2021 r., która pokazuje nam fakty - prawie 1/3 życia spędzamy w Internecie, lecz ten czas stale rośnie, dlatego też sklepy internetowe szybko zyskują na wartości, warto w nie więc zainwestować, aby rozwinąć swój biznes.

Czym różni się dobry sklep, od złego sklepu?

Jak pisał klasyk William Szekspir "Być, albo nie być". Przekładając na język biznesowy, mieć dobry sklep to być w biznesie, a zły z niego wypadać. Proste i oczywiste - a jednak nie do końca. Dobry sklep internetowy to niekoniecznie ten najdroższy, ba zazwyczaj ten najdroższy, jest jeszcze droższy w późniejszej obsłudze - a koszt stały obsługi jest bardzo istotnym elementem jego rentowności. W większości przypadków niski koszt stały to klucz do sukcesu. W klasycznym biznesie sukces sklepu zależy w dużej mierze od jego lokalizacji. Lokal jest droższy w zależności w jak dobrej (ruchliwej) lokalizacji się znajduje. To prawo zupełnie nie sprawdza się w Internecie, to czy wydasz na uruchomienie sklepu 10 000 zł czy 100 zł na starcie nie daje żadnej przewagi w ruchu. Najlepsze jest to, że bardzo wysokie pozycje w wyszukiwarkach osiągają sklepy niekoniecznie powalające swoim wyglądem, ani najnowszymi trendami. Powiesz no tak, przebije to reklamą banerową. Znów pudło, bo aż ośmiu na dziesięciu klientów internetowych odnajduje swoje sklepy właśnie przez wyszukiwarki. Tak więc, dobry sklep powinien być oszczędny w kosztach, szczególnie na samym początku swojego istnienia i bogaty w treść chwytającą klientów. Wynika to z prostego faktu, że sklep jest kolejnym filarem Twojego biznesu, a nie biznesem samym w sobie. To narzędzie łączące Twój biznes, z klientem. Sukces dobrego sklepu to trwałość w czasie, nie zależy więc od wysokości ceny jaką za niego zapłacisz, a od Twojego wkładu w jakość obsługi klienta, stworzonych unikalnych i wartościowych opisów produktów oraz nawiązania długotrwałych relacji z klientem.

O co chodzi i kim jesteśmy?

Projektujemy sklepy internetowe, naprawdę lubimy to robić. Wiemy jak jest trudno zacząć coś nowego. Zawsze znajdzie się coś ważniejszego. Jednak trzeba się rozwijać, bo kto się nie rozwija, ten się cofa. To stare i bardzo prawdziwe stwierdzenie. Twoja konkurencja każdego dnia jest krok dalej. A Ty? Dlatego przygotowaliśmy elastyczne i nowoczesne rozwiązanie które pozwoli Twojej firmie skutecznie zaistnieć w Internecie i zwiększy sprzedaż. Platforma mSite.pl już od 10 lat świadczy swoje usługi, a obecnie udostępniła nowoczesną ofertę pakietową na dzierżawę sklepu internetowego w wygodnych rocznych. Z możliwością rezygnacji z Państwa strony w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji. My z naszej strony dołożymy wszelkich starań aby zapewnić najwyższą jakość świadczonej usługi, aby współpraca była trwała i owocna. Zrealizowaliśmy kilkaset projektów sklepów i stron internetowych, większość z nich obsługujemy od samego początku istnienia do dziś.

Zbudujemy Twój sklep internetowy!

Dokładniej mówiąc, uruchomimy Twój sklep internetowy i udostępnimy Ci pełen zestaw prostych w obsłudze narzędzi do tego abyś sam go rozwijał. Jeżeli potrafisz pisać na klawiaturze, to wiedz już, że potrafisz obsługiwać sklep internetowy. Jeśli masz już stronę www lub sklep internetowy, to jeszcze lepiej. Jedno nie wyklucza drugiego - będziesz miał jeszcze większe dochody. Technologia sklepów mSite.pl to najnowocześniejsze narzędzie, o ponad przeciętnej stabilności działania. Potwierdzonej, przez wiele lat testów i doświadczenia. Oczywiście nie zostawimy Cię z tym bez wsparcia. Będziemy dbać, aby Twój sklep zawsze był sprawny i w pełnej gotowości, dopilnujemy aby Twoi klienci mogli o każdej porze dnia i nocy dokonywać w nim zakupów.

Ile to kosztuje i co dostane?
Sklep Internetowy z pełną obsługą techniczną

Uruchomienie sklepu w najnowszej wersji
Utrzymanie sklepu na serwerze (jakość ISO 9001)
Nowoczesne i intuicyjne mechanizmy sprzedażowe
Pomoc techniczna w czasie użytkowania sklepu
Panel administracyjny CMS do zarządzania
Aktualizacje oprogramowania sklepu
Dostosowanie techniczne sklepu pod specyfikę branży
Transfer danych bez limitu
Całodobowy 24/7 nadzór nad serwerem sklepu
Domena dla sklepu Twoja_nazwa.isu.pl
Możliwość podpięcia dowolnej domeny .pl .eu .com itd.
Gotowe nowoczesne szablony tematyczne (grafika)
Możliwość modyfikacji i dostosowania szablonu sklepu
Doradztwo w zakresie SEO i promocji
Artykuły na temat skutecznej reklamy i promocji
Bez prowizji od sprzedaży
Bez ukrytych opłat, bez kruczków i haczyków

Czy wiesz, że:
Posiadanie przez firmę sklepu internetowego, podnosi zaufanie i prestiż Twoich stałych klientów. Klienci lubią wiedzieć, że firma z którą współpracują ciągle się rozwija.

Jakie korzyści finansowe przyniesie Tobie założenie sklepu na mSite.pl?

Startując z sklepem na mSite.pl na wejściu zostaje Ci w kieszeni 3000 zł, tyle zazwyczaj życzą sobie domowi "freelancerzy" za swoje wypociny na darmowym oprogramowaniu (bez wsparcia). Ku naszemu zdziwieniu, sporo przedsiębiorców wierzy w "lepszą jakość" tychże rozwiązań. Na końcu, kiedy okazuje się, że nie można dodzwonić się od miesiąca do "projektanta", a sklep ma błędy krytyczne - temat często trafia do nas. Strata jaką powoduje taka obsługa zamyka się w widełkach od 2000 zł do nawet 50 000 zł. Dajemy Ci gwarancję, że nad serwerami gdzie będzie stał Twój sklep jest prowadzony całodobowy nadzór informatyczny 24h/7 dni w tygodniu, a Twoje telefony i e-maile nie pozostaną bez odpowiedzi. To jest nasza codzienna praca.

Jak wygląda współpraca dalej?

Państwo zajmujecie się sprzedażą i obsługą sklepu, a sprawy techniczne to nasza rola. W ciągu 10 lat działania platformy mSite.pl bezawaryjność usługi jest na poziomie 99,9%. Zapewniamy pełną stabilność oferowanego rozwiązania. Z doświadczenia wiemy, że jest to jeden z najważniejszych czynników definiujących rentowność i powodzenie sklepu.

Jak zrobić pierwszy krok?

Dajemy Ci możliwość bezpłatnego uruchomienia sklepu i sprawdzenia jego możliwości i funkcjonalności przez 14 dni. W tym czasie mogą Państwo w pełni zarządzać sklepem. W przypadku decyzji na TAK, wprowadzone produkty i ustawienia przeniesiemy do pełnej aktywowanej wersji.

Kilkinij i przetestuj sklep internetowy przez 14 dni za darmo


Mam inne pytania, gdzie pisać lub dzwonić?

W razie pytań proszę o kontakt pod tel. 89 624 05 22 (pn-pt od 8-16)
lub pisząc do nas, z przyjemnością udzielimy odpowiedzi.


VBS projekt sp. z o.o.
12-100 Szczytno, ul. Chrobrego 4 p.28
tel/fax (89) 624 05 22 pon-pt 8.00-16.00
NIP: 745-183-45-73 REGON: 280571033
KRS: 0000373774 Kapitał zakładowy 100.000 zł